fbpx

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej w Tarnowie

5931171740_14fea8385d_bJarek, Kasia i Adam w dniach 9 – 11 września prowadzili Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej w Tarnowie.  To jeden z elementów naszej posługi, pomoc w prowadzeniu kursów w różnych powstających wspólnotach.

Bóg w tym czasie czynił piękne rzeczy, oto kilka świadectw z tego czasu:

  1. Bóg podczas tego kursu pozwolił mi odczuć, abym nie bała się i abym Mu zaufała. Wydaje się, że ukierunkował moją modlitwę, że moją posługą ma być modlitwa nad innymi. Pan dał mi także poznać, że pozwolił mi przemawiać podczas modlitwy obrazami.
  2. Uzdrowienie z uporczywego kaszlu, duszności, który trwał od kilku tygodni. Te objawy były spowodowane tym, że w ostatnim czasie chorowałam na zapalenie płuc.
  3. Bolały mnie lędźwie i w czasie modlitwy przestały. W nocy znowu mnie zabolało, ale przyszły mi na myśl słowa „Bóg leczy wszystkie moje niemoce” i powtórzyłam je w myślach do Boga. Przestało boleć, nazajutrz już nie bolało.
  4. Poprzez ten kurs Bóg dał mi poczucie własnej wartości, poszerzył moją wiedzę odnośnie modlitwy charyzmatycznej.
  5. Kurs ukazał mi prawidłowe działanie wspólnoty oraz dołączenie do codziennej modlitwy osobistej intencji o gorliwość i zapał takim jaki miałem po nawróceniu, za żywą wiarą, często modlić się w intencji wspólnoty. Bóg ukazał mi nową jakość modlitwy osobistej oraz życia we wspólnocie.
  6. Bóg obdarował mnie radością nabrałem większej ufności i wiary w to, że Bóg żyje i jest pośród nas. Odjeżdżam pełna pokoju, ale i wielu postanowień, w sprawach, z którymi tutaj przyjechałam.