fbpx

Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody (Mt 28,19)

Naszym podstawowym narzędziem w posłudze ewangelizacyjnej są kursy. Stanowią one program formacji i duchowego rozwoju człowieka, zgodny z misją Kościoła Katolickiego. Autorem większości z nich jest J. H. Prado Flores. Prowadzimy je, jak zachęcał św. Jan Paweł II, w nowy sposób, z nowym zapałem i z wykorzystaniem nowych metod i środków przekazu.

Prowadzenie kursów ewangelizacyjnych to podstawowe narzędzie by formować siebie i innych. Uczestnictwo w nich przynosi owoce zarówno uczestnikom, jak i osobom prowadzącym, czego doświadczamy na przestrzeni wielu lat ich prowadzenia i uczestnictwa.

Nowe Życie

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie, Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.

Emaus

Jeśli odkryłeś Biblię i pragniesz ją nie tylko czytać, ale i rozumieć. Przyłącz się do uczniów podążających z Jerozolimy do Emaus. To do nich dołącza się Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma.

KAMCh

Jak powinna wyglądać modlitwa osobista i jak przeżywać oraz prowadzić modlitwę wspólnotową? Jeżeli masz trudności w stawaniu na modlitwie i zadajesz sobie takie lub podobne pytania – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Nadzieja

Co to znaczy, że Bóg ma dla ciebie życie w obfitości? Jaki wymiar ma ta i inne Boże obietnice, które dostrzegamy w Piśmie Świętym? Jak wytrwać i nie zachwiać się pomimo różnych trudności, które nas dotykają?

Jan

Jaki jest uczeń Jezusa? Jak być nim w XXI wieku? W jaki sposób mogę coraz bardziej stawać się podobny do Jezusa-Nauczyciela? Jakie jest moje miejsce w tym wszystkim? Jeśli chcesz żyć w Szkole Jezusa, ten kurs jest dla Ciebie.

Mojżesz

Jest to czas, gdzie śledząc życie Mojżesza możesz jako lider zobaczyć samego siebie i nauczyć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jak stać się liderem, otwartym na plan Boży i pracującym we wspólnocie przyjaciół.

Historia Zbawienia

Ten kurs biblijny daje możliwość
głębszego rozumienia Słowa Bożego, uczy korzystania z całej Biblii oraz pozwala zobaczyć, że osobista
historia życia każdego z nas jest historią zbawienia zapisaną na kartach najpiękniejszej księgi świata – BIBLII.

Paweł

Bóg przemienił twoje życie? Uzdrowił Cię i nadał sens twojemu życiu? Chcesz dzielić się z innymi tym czego dokonał On w twoim życiu? Jeżeli nosisz w sercu pragnienie mówienia innym o wspaniałości Boga i chcesz dzielić się z innymi swoim życiem, które przemienił Bóg – ten kurs jest dla ciebie!

Jezus wg Czterech

Jeżeli chcesz lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa, nie przechodź obojętnie obok tej propozycji. Dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, odkryjesz głębię poszczególnych Ewangelii.

DSC07603
DSC07563
DSC00350
DSC06729
DSC02446
DSC03195
DSC07668
previous arrow
next arrow