fbpx

Nowe Życie 30.09 – 02.10

3638085955_7339d800c0_bW  dniach 30.09 – 02.10 w naszej parafii odbył się kurs Nowe Życie. Przez 3 dni odkrywaliśmy Bożą Miłość i niesamowite doświadczenie Jego działania. Z 40 uczestnikami widzieliśmy jak Pan czyni naprawdę piękne rzeczy. Bóg dotykał wiele osób poprzez uzdrowienie wewnętrzne.  Poniżej zamieszczamy niektóre ze świadectw:

Podczas całego kursu bardzo źle się czułam, byłam przeziębiona, bolał mnie brzuch. Bardzo czekałam na te rekolekcje a tymczasem cały czas wydawało mi się, że będę musiała zrezygnować z tych rekolekcji. Przełom przyszedł podczas Eucharystii, gdy zrozumiałam, że to zły nie chciał abym była w tym miejscu. Po tej sytuacji poczułam, że Pan Jezus chcę abym została. Doświadczyłam Jego miłości.

Iwona.

Bardzo chciałam doświadczyć czegoś podczas tych rekolekcji. Od jakiegoś czasu chodzę na spotkania wspólnoty i doświadczyłam już tak emocjonalnie Jego miłości. Podczas tego kursu zrozumiałam, że to nie chodzi o emocje i uczucia, ale po prostu o wybór.

Joasia

Miałem duże problemy ze skrupułami, po spowiedzi bardzo często nie wiedziałem czy mogę przystąpić do Komunii, czuję że po tych rekolekcjach będzie lepiej

Jan

Dla mnie Nowe Życie było bardzo ważnym czasem. Pan mocno utwierdził pragnienia, które jakiś czas temu w moje serce wlał. Przede wszystkim jeszcze mocniej rozpalił we mnie charyzmat ewangelizacji, za czym staram się iść i wchodzić w miejsca, w których jest potrzeba głoszenia i dawania świadectwa. Jeszcze bardziej przylgnęłam do Jego Słowa i to też bardzo owocuje i daje dużo pokoju i radości. Mam też coraz mocniejsze pragnienie bycia w bardzo konkretnej dojrzałej wspólnocie

Sabrina