fbpx

Charakterystyka

NOWE ŻYCIE
2327436660_bfab11f37d_b


Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie, Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.
EMAUS
bible-276067_1280

Jeśli odkryłeś Biblię i pragniesz ją nie tylko czytać, ale i rozumieć, przyłącz się do uczniów podążających z Jerozolimy do Emaus. To do nich dołącza się Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Nalegają, by pozostał z nimi. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa. On sam zaprasza Ciebie do tego samego! Pragnie, by i Twoje serce pałało miłością do Słowa Bożego, byś poznając Je i Nim się karmiąc nawiązywał głębszą relację z Jezusem – Słowem
KURS ANIMACJI MODLITWY CHARYZMATYCZNEJ

person-110305_1280Jak powinna wyglądać modlitwa osobista i jak przeżywać oraz prowadzić modlitwę wspólnotową? W jaki sposób oczekiwać Boga działającego z mocą pośród Swego Ludu? Jeżeli masz trudności w stawaniu na modlitwie i zadajesz sobie takie lub podobne pytania – ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zrób ten pierwszy krok, aby na rozpalić ogień tęsknoty za Bogiem Obecnym
KURS NADZIEI
3123946462_c8a41e17a6_b

Bóg ma dla ciebie życie w obfitości, co to znaczy? Jaki wymiar ma ta i inne Boże obietnicę, które dostrzegamy w Piśmie Świętym? Jak wytrwać i nie zachwiać się pomimo różnych trudności, które nas dotykają? Jeżeli masz wrażenie, że coś umyka Ci przez palce i nie wszystko jest takie jak powinno – zapraszamy Cię na Kurs Nadzie, w trakcie, którego chcemy w pełni odkryć znaczenie Bożych Obietnic i żyć pełnią Nowego Życia, które otrzymaliśmy od Boga.
JAN
37177529_9eaf6fc0dd_z

Jaki jest uczeń Jezusa? Jak być nim w XXI wieku? W jaki sposób mogę coraz bardziej stawać się podobny do Jezusa-Nauczyciela? Jakie jest moje miejsce w tym wszystkim? Jeżeli chcesz coraz bardziej odkrywać jaki jest Jezus-Mistrz, a także odnaleźć siebie w tej i innych relacjach zapraszamy Cię na ten kurs w czasie, którego chcemy coraz bardziej stawać się tacy jak On.
MOJŻESZ
SONY DSC

Formacja wyzwolicieli. Jest to czas, gdzie śledząc życie Mojżesza możesz jako lider zobaczyć samego siebie i nauczyć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jak stać się liderem, otwartym na plan Boży i pracującym we wspólnocie przyjaciół.
HISTORIA ZBAWIENIA
4513363944_42562267c4_z

Nasza własna historia. Ten kurs biblijny daje możliwość zobaczyć Słowo Boże w głębszym rozumieniu, nauczy cię korzystać z całej Biblii oraz zobaczyć, że osobista historia życia, każdego z nas jest historią zbawienia zapisaną na kartach najpiękniejszej księgi świata – BIBLII.
PAWEŁ
5887393036_d4bab17349_z
Bóg przemienił twoje życie? Uzdrowił Cię i nadał sens twojemu życiu? Chcesz dzielić się z innymi tym czego dokonał On w twoim życiu? Chcesz, aby też i inni mogli tak jak ty zostać przemienieni przez Jego miłość? Nie możesz nie mówić o tym co było twoim udziałem? Chcesz się dowiedzieć co oznacza Nowa Ewangelizacja? Jeżeli nosisz w sercu pragnienie mówienia innym o wspaniałości Boga i chcesz dzielić się z innymi swoim życiem, które Bóg przemienił ten kurs jest dla ciebie! Ten kurs jest czasem kiedy chcemy dzielić się z Tobą naszym doświadczeniem składania świadectw, indywidualnych rozmów o Bogu, jak i prowadzenia większych akcji ewangelizacyjnych. Chcemy wspólnie uczyć się jak przekazywać innym Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie!
JEZUS WG CZTERECH
4035399476_923d236fb3_b

Jeżeli chcesz lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa, nie przechodź obojętnie obok tej propozycji. Dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, odkryjesz głębię poszczególnych Ewangelii. Ukazują one w pełni osobę Jezusa i prowadzą do poznania Jego samego i do osobistego spotkania się z Nim.