fbpx

Zespół uwielbienia – podsumowanie roku

W miniony poniedziałek nasz Zespół Uwielbienia świętował piękny rok formacyjny, przebiegający pod hasłem „Bądź zmiana, która chcesz widzieć we wspólnocie”. A było co świętować! Uwaga, chwalimy się dziełami, do których pociągnął nas Pan!
Zespół Uwielbienia w tym roku posługiwał na spotkaniach piątkowych, Wieczorach Uzdrowienia i Mocy, Inicjatywie ewangelizacyjnej Bytom Miasto Boga, kursach, rekolekcjach oraz brał udział w formacji przedszkola SNE. Spotkania odbywały się regularnie dwa razy w miesiącu na próbach, formacji muzycznych, dzieleniu oraz warsztatach z teorii muzyki, multimedialnych i akustycznych.
Jednak ponadprogramowych spotkań i prób było o wiele więcej w dużej mierze przez dodatkowe przedsięwzięcia  Zespół zainicjował m.in warsztaty dla muzycznych z innych wspólnot, Koncert Uwielbienia „Ukochał do końca”, II wydanie śpiewnika oraz nagrania w studio pieśni „Duszo ma Pana chwal” i „Jesteś Najwyższy”. Odbywały się także raz w miesiącu dodatkowe spotkania „Nowej pieśni” gdzie muzyczni trwali na modlitwie.

„Był to owocny i piękny rok! Bóg prowadzi nas w nowe miejsca. Jako Zespół prosimy o modlitwę, abyśmy dobrze odczytywali Jego znaki i mieli nieustannie gorące serce do służby! Ściskamy serdecznie!