fbpx

Świadectwa ze Strefy Zero

IMG_20160625_163659_HDRW ubiegły weekend tj. 25 – 26 czerwca kilka osób z naszej wspólnoty wybrało się na ekumeniczną konferencję Strefa Zero. Organizatorem tego wydarzenia była wspólnota Metanoia. Dla mnie osobiście był to wspaniały czas odkrywania, że Bóg powołuje nas do tego aby Kościół był piękny, okazały i wspaniały. Konferencje prowadzone zarówno przez katolickich księży jak i pastorów kościołów pokazywały, że jesteśmy w stanie ponad podziałami stanąć razem jak bracia. Był to wspaniały czas oglądania Bożej chwały. Po raz kolejny odkryłem, że w Nim jest więcej oraz, że Jego marzenia znajdują się w naszym sercu. 

Załączam świadectwa innych osób, które były na tym spotkaniu:

W trakcie konferencji zdałem sobie sprawę ze skorupy, jaka otoczyła moje serce i sprawia, że nie jestem zdolny na przyjmowanie tego, co nowego może dać Duch Święty. Pod koniec postanowiłem ją skruszyć i otworzyć się na nowe rzeczy, które mnie czekają. Czuję, że idzie nowe.

Lucek

Przeżyłem ten czas bardzo radośnie, Bóg wlał dużo nadziei w moje serce i rozszerzy moje patrzenie na Ducha Świętego. Czas tam spędzony pokazał mi, że Bóg działa potężnie bez względu na odłam chrześcijaństwa.

Dawid

Przeżyłam bardzo owocnie ten czas na strefie. Atmosfera i ludzie byli cudowni i pogłębiłam tam swą wiarę. Bóg niejednokrotnie dał mi znać tam o Sobie i zabrał wszelkie problemy.

Mariola

To był dla mnie szczególny i wyjątkowy czas. Bóg w potężny sposób dał mi doświadczyć swojej Obecności, bliskości, mocy. Strefa Zero to tak naprawdę odpowiedź Boga na moje marzenie – zawsze chciałam być w takim miejscu i z takimi ludźmi.  Dziękuję Bogu za to wszystko, co tam dla mnie przygotował i za to, że wybrał jako miejsce, miasto Katowice, bo to blisko mojego miasta 🙂 Bóg jest niesamowity i dobry dla mnie.

Natalka