fbpx

Nowe Życie – relacja

Czy jeden weekend może coś zmienić? Na to pytanie może już odpowiedzieć 26 osób, które w dniach 22.02-24.03. przeżywały z nami w Bytomiu kurs Nowe Życie. Od piątku razem szukaliśmy prawdziwego oblicza Boga – a On pozwolił nam się odnaleźć pośród naszej „szarej” codzienności.

W różnym wieku, z innym wykształceniem, historią życia – każdy z uczestników przyjechał po „Nowe Życie”, choć dla każdego co innego ono oznaczało. Przez kolejne treści poznawaliśmy Boga – kochającego Ojca i doświadczaliśmy Jego Miłości (niezależnej od naszego życiowego pogubienia!), zbawienia w Jezusie, Jego Synu i działania Ducha Świętego. Brzmi enigmatycznie, a to właśnie sens tych trzech dni, kiedy Bóg dotykał naszych serc! I dawał Nowe Życie.

Nowe Życie? To przede wszystkim spotkanie z żywym, działającym i zaangażowanym w moje życie Bogiem – które może zmienić wszystko. To brak samotności. To odkrycie, że na miłość naszego Boga nie trzeba „zasłużyć”. Czasem to odkrycie swojej grzeszności. To nowe spojrzenie na bycie we wspólnocie. Odnalezienie sensu i celu życia. Nadzieja w miejsce lęku. Zabandażowanie i uzdrowienie ran. Czym dla Ciebie, dzisiaj, jest Nowe Życie? Możesz z tym przyjść do  Pana, ON JEST Nowym Życiem dla Ciebie.

Zapraszamy do GALERII

P.S. Informacji o tym, kiedy taki kurs się odbędzie, szukaj na naszej stronie i na snegliwice.org   🙂