fbpx

Kurs Edukacji Finansowej Crown Zapowiedź

Kurs finansowy Crown pomoże Ci zmienić Twoją finansową przyszłość

Finanse to dziedzina, która ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie, ale również na relację z Bogiem. Wielu ludziom sprawia sporo kłopotów, zmartwień i troski. Tymczasem Bóg troszczy się o człowieka i daje nam tak wiele cennych wskazówek w temacie finansów osobistych i zarządzania majątkiem.

7% całej Biblii mówi o zarządzaniu zasobami

Biblia zawiera ponadczasowe zasady zarządzania pieniędzmi

Co bardziej ukształtowało twoje spojrzenie na finanse osobiste w twoim życie: Biblia czy życiowe doświadczenie i przekonania panujące w społeczeństwie? Jakie są tego efekty? Boże zasady finansowe przemieniły życie wielu milionów ludzi na świecie. Twoje życie również w tej sferze może się zmienić. Bóg ma odpowiedź dla twojego życia w tej sferze.

Kurs Finansowy Crown odpowiada na Twoje potrzeby

Kurs finansowy Crown uczy Bożych zasad zarządzania pieniędzmi i majątkiem, dotyka zagadnień takich jak: nasze postawy, sprawy, którym jesteśmy oddani, wartości, styl życia a wszystko to z perspektywy ostatecznego przeznaczenia człowieka, jakim jest wieczność.

Chcesz być spokojny o swoje finanse?

Już dziś możesz zdecydować o swojej finansowej przyszłości. Weź udział w kursie Edukacji Finansowej Crown!

Prowadząca

Anna Kulbacka ukończyła Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Pracowała jako główna księgowa dużych firm przez 21 lat, doradza w rozwijaniu biznesu. Prowadzi biblijne kursy finansowe, organizowała także konferencje „Biblia o finansach”. Ukończyła Podyplomowe Studia Biblijne oraz Teologię Życia Konsekrowanego. Pracuje duszpastersko, angażując się w Nową Ewangelizację od ponad 25 lat. Prowadziła służbę uwielbienia, wstawienniczą i proroczą. Przez wiele lat była jednym z liderów dużej wspólnoty wrocławskiej, założyła i pomagała zakładać kilka innych wspólnot w Polsce, także Ruch Mężczyzn św. Józefa. Prowadzi kursy SNE, poprowadziła ponad 40 kursów Alpha, oraz rekolekcje w ciszy i biblijne dla różnych grup w wielu miejscach Polski. Jako kierownik duchowy, lider EF CROWN i doradca Kompasu Kariery uczy jak oddawać serca w codzienności Bogu, wybrać zawód i zarządzać finansami, aby lepiej Mu służyć. Pracowała przez 6 lat jako asystent duszpasterski w domu rekolekcyjnym w Wołczynie oraz przez kolejne 3 lata na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, pomagając wprowadzać ewangelizację w kilku parafiach oraz odnowiać wspólnoty parafialne w modlitwie Słowem Bożym i działalności charytatywnej. Doświadczając miłości Słowa Bożego, została zaślubiona Bogu 10 lat temu przyjmując motto: „Oblubieńcem mym na ziemi jest Przeczyste Słowo Ojca..”.

ZAPISY TRWAJĄ DO 8 października!

Data: 13-14.10.2018

Godziny: sobota 9-18 (opcja parafialnej Mszy Św. Dla chetnych o 18), niedziela 9-12

Miejsce: salka w dolnym kościele parafii św. Anny w Bytomiu

Koszt: 20 zł (sobotni obiad, kawa, herbata, ciastka) + wynagrodzenie dla prowadzącej w formie dobrowolnej ofiary, którą zbierzemy na zakończenie szkolenia

Uwaga! Zgłoszenie jest ważne po uprzednim wpłaceniu 20zł na poniższe konto z dopiskiem:

„darowizna na cele statutowe; imię i nazwisko – Kurs Edukacji Finansowej Crown”

konto: 62 1140 2004 0000 3002 7565 6078

Dane : Stowarzyszenie Katolickie – Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego
ul. Toszecka 36a
44-102 Gliwice