fbpx

Jest więcej!

W dniach 3. i 4. czerwca 2016 kilkanaście osób z naszej wspólnoty brało udział w konferencji z Randym Clarkiem w Kaliszu. Oto wrażenia kilkoro z nich:

Dla mnie to był czas urzeczywistniania Obietnic, które dał mi Bóg. Dodatkowo Bóg przypomniał mi o Jego pierwszej Obietnicy dla mojego życia, którą otrzymałam dokładnie 15 lat temu. Pan powiedział, że ta Obietnica jest dla mnie i mam się jej uchwycić. Bóg jest WIERNY do końca.

Natalka

Na konferencji z Randy Clarkiem wydarzyło się dużo ważnych dla mnie rzeczy, ale tutaj chcę się podzielić jedną.

Zanim pojechałam na konferencję, już od kilku miesięcy dużo myślałam o Sakramencie Eucharystii, bo wierzyłam w to, że jest ot Ciało i Krew Chrystusa, ale nie rozumiałam i nie umiałam spotkać się z Bogiem w czasie przyjmowania Komunii. Bóg bardzo mnie zaskoczył, bo odpowiedział na moje pytania na konferencji protestanckiego pastora, pokazując sens i moc Wieczerzy Pańskiej. Wyjechałam z konferencji z głęboką wiarą w prawdziwość Sakramentu Eucharystii i Obecności Samego Boga i już nie mogłam się doczekać, kiedy pójdę na Mszę i przyjmę Jezusa w Komunii.

Katia

Zobaczyłem Kościół realizujący wizję Jezusa „A tym, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą…” (Mk 16, 17-18). Widok tak wielu uzdrowień wzmocnił moją wiarę i pragnienie, by modlić się za innych. Cieszy mnie też, że wspólnie spędziliśmy ten czas.

Lucek

Jest więcej!