fbpx

Wieczór Uzdrowienia i Mocy

wieczor_nowy_plakat_sam_tytul-1Serdecznie zapraszamy na Wieczór Uzdrowienia i Mocy co 2 miesiące w pierwszy piątek o godzinie 18.00 w górnym kościele parafii św. Anny w Bytomiu. Bezpośrednio po Mszy Świętej przechodzimy do dolnego kościoła. Zaczynamy od nauczania, a później spotkanie modlitewne  podczas którego jest możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Całość kończy się około 21.00. Natomiast posługa indywidualnej modlitwy wstawienniczej trwa tak długo, jak długo jest taka potrzeba.
W tym czasie chcemy stawać przed naszym Dobrym Ojcem i prosić Go o uzdrowienie naszego ciała, emocji i duszy. Jezus zostawił nam obietnicę w Ewangelii Marka: Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie. (Mk 16, 17 -18) 
 
Wierzymy, że słowa Pisma Świętego są aktualne więc prosimy Boga o to aby nas uzdrawiał z wszystkich dolegliwości.
Więcej na temat Eucharystii z modlitwami o uzdrowienie można znaleźć w tym miejscu: Przewodnik po Mszy z modlitwami o uzdrowienie
Terminy najbliższych Wieczorów:
  • 4.10.2019
  • 6.12.2019
  • 7.02.2020
  • 3.04.2020
  • 5.06.2020